Autoklawy poziome

Szeroka gama autoklawów poziomych dostępnych w ofercie AnimaLab to idealne rozwiązanie do przeprowadzania szybkiej i wygodnej sterylizacji zarówno małych jak i nawet dużych przyrządów laboratoryjnych (np. narzędzi chirurgicznych, butelek czy produktów przeznaczonych do hodowli komórkowych). Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnego autoklawu wystarczy kliknąć w wybrany model.

Laboratoryjny autoklaw poziomy pozwala na wyeliminowanie obecności bakterii, wirusów, zarodników, a także innych mikroorganizmów z oczyszczanej powierzchni. Każdy sterylizator poziomy wyposażony jest w duży panel wyświetlający temperaturę sterylizacji, a zewnętrzna obudowa urządzenia pozostaje zawsze chłodna w dotyku, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla użytkownika. Dzięki regulowanej temperaturze, sterylizacji mogą być poddawane zarówno plastikowe jak i metalowe narzędzia laboratoryjne.

Zastosowanie laboratoryjnych autoklawów poziomych

Szybka i wygodna sterylizacja przedmiotów laboratoryjnych w zaledwie kilku sekund

Zalety naszych autoklawów

  • Regulowany zakres temperaturowy
  • Bezpieczna, wydajna i niezawodna sterylizacja
  • Prosta obsługa

Sterylizacja w systemie poziomym, to niezwykle wygodny proces eliminacji drobnoustrojów, który znalazł zastosowanie w wielu nowoczesnych laboratoriach.

Ze względu na szeroki wybór modeli, sterylizatory poziome dostępne w naszej ofercie są przeznaczone zarówno do laboratoriów badawczych jak i do dużych instytucji przemysłowych.

Poniżej zamieszczamy dostępne modele laboratoryjnych autoklawów poziomych, które są przeznaczone do różnorodnych zadań sterylizacyjnych, w tym:

  • Kompaktowe sterylizatory stołowe (BioClave mini) – 8 litrów, idealny do sterylizacji małych przyrządów chirurgicznych
  • Średniej wielkości autoklawy poziome (VARIOKLAV BlueLine) (o pojemnościach od 25 do 195 litrów), to wygodna sterylizacja instrumentów przeznaczonych np. do hodowli tkankowych /komórkowych
  • Duże autoklawy wolnostojące (Steelco) (o pojemnościach do 920 litrów)

Nasz Zespół Serwisantów AnimaLab oferuje kompletny zakres usług związanych zarówno z instalacją, walidacją testową jak i przeglądami serwisowymi dla wszystkich dostępnych autoklawów.