Edukacja, oprogramowanie do edukacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak niezmiernie istotna jest edukacja studentów, a także przyszłych techników zanim przystąpią do prawdziwej pracy eksperymentalnej w laboratorium lub w placówce weterynaryjnej. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy Państwu cały szereg zestawów edukacyjnych, w tym m.in.: oprogramowanie do nauki fizjologii człowieka oraz  oprogramowanie do nauki weterynarii.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym wachlarzem platform edukacyjnych poprzez wypróbowanie darmowej, 30-dniowej wersji testowej!

Oprogramowanie Lt LabStation firmy ADInstruments to laboratoryjna platforma edukacyjna, która umożliwia prowadzenie doświadczeń w oparciu o eksperymenty prowadzone podczas zajęć dydaktycznych. Zestawy LabStation umożliwiają bogaty dostęp do różnorodnych treści multimedialnych z zakresu nauk przyrodniczych, a wraz z połączeniem z programem PowerLab, dają możliwość rejestracji oraz analizy danych w czasie rzeczywistym. Jest to idealna forma przeznaczona do nauki fizjologii człowieka. Dzięki wysokiej elastyczności platformy Lt LabStation oraz sporej ilości protokołów w tzw. bibliotece ADinstruments, możliwe jest dostosowanie eksperymentów do własnych ćwiczeń laboratoryjnych.

Co więcej, można również tworzyć, edytować i udostępniać indywidualnie zaprojektowane lekcje online w dowolnym miejscu i czasie, a następnie eksportować pliki w taki sposób, aby studenci mogli pracować z nimi offline tak jak w laboratorium.

Korzystając z oprogramowania Lt LabStation, studenci takich kierunków jak biologia czy zoologia, bez trudu będą mogli wkroczyć w tajniki podstawowych badań laboratoryjnych z zakresu m.in.: neurologii, farmakologii, fizjologii zwierząt czy weterynarii. Kursy zaprojektowane są w taki sposób, aby jak najlepiej oddawały praktyczny stan badań, dlatego większość z nich działa w oparciu o standardowe preparaty z wykorzystaniem owadów, pierścienic, płazów czy ssaków.

Z kolei dla tych, którzy potrzebują zaawansowanej platformy edukacyjnej dotyczącej fizjologii człowieka, system LabStation może wprowadzić studentów w tajniki wiedzy z zakresu fizjologii układu sercowo-naczyniowego, układu oddechowego, układu mięśniowego czy trawiennego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym wachlarzem platform edukacyjnych poprzez wypróbowanie darmowej, 30-dniowej wersji testowej!