Pomagamy odkryć nowe możliwości

AnimaLab działa na rynku life science  od 2004 roku.

Animalab jest zgranym zespołem specjalistów z wykształceniem i zainteresowaniami w różnych obszarach nauk przyrodniczych. Ich bogate doświadczenie w branży umożliwia skuteczne doradztwo i kompleksową obsługę klientów na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii, Chorwacji i Słowenii.

Animalab wyposaża laboratoria pracujące ze zwierzętami lub produktami pochodzenia zwierzęcego, zwierzętarnie, a także laboratoria przemysłowe. Ponadto firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, walidacje sprzętu laboratoryjnego oraz profesjonalną dostawę zwierząt laboratoryjnych. W ofercie znajdują się również systemy edukacji przyrodniczej dla studentów i pracowników laboratoriów.

Angażując się we współpracę z klientami, Animalab dokonuje dokładnej i rzetelnej analizy ich potrzeb i wymagań. Ponadto oferuje innowacyjne i długofalowe rozwiązania od doradztwa na etapie wyboru produktu i usługi, procesu zakupu, po serwis i opiekę posprzedażową.

Animalab przez ponad 17 lat zrealizował ponad 7700 projektów wdrożeniowych urządzeń w zwierzętarniach i laboratoriach, dostaw zwierząt oraz usług naprawczych i walidacyjnych.

Dzięki szerokiej współpracy z ponad 50 międzynarodowymi dostawcami firma zbudowała portfolio, w którym znajdują się rozwiązania dla sektora naukowego, badawczego i przemysłowego.

Poznaj naszych partnerów tutaj.