Mikropłytki z pokrywkami

Możliwość idealnego obrazowania żywych struktur, w tym również komórek, wymaga specjalnego podłoża, które z jednej strony pozwoli na swobodną adhezję linii komórkowych, a z drugiej strony umożliwi obserwację zachodzących procesów bez artefaktów w postaci załamania światła czy szumów tła. Do takich zadań świetnie sprawdzi się mikropłytka z pokrywką. W swojej ofercie posiadamy szereg różnorodnych mikropłytek z kompartymentami podzielonymi na 2, 4, 8, a nawet 18 komór, które pozwalają na wykonywanie wielu testów na raz. Mikropłytki z pokrywkami stosowane są zazwyczaj w analizie immunofluorescencyjnej oraz w mikroskopii o wysokiej rozdzielczości. Posiadamy mikropłytki zarówno z dnem polimerowym jak i szklanym (w zależności od zastosowania), które pozwalają na swobodne obrazowanie m.in.: procesów tworzenia się rurkowatych struktur naczyń krwionośnych, hodowli komórkowej 3D czy precyzyjnego analizowania barwienia immunofluorescencyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płytek ibidi. Skorzystaj z Programu Darmowych Próbek - zamów i przetestuj wybrane mikropłytki. Napisz na info@animalab.pl lub wejdź na ibidi.com/freesample.

Oprócz tego, specjalne pokrywki do obrazowania komórek w mikroskopii polaryzacyjno-interferencyjnej (DIC) można zamówić również oddzielnie. Pokrywki te są kompatybilne ze wszystkimi mikropłytkami ibidi µ-Slides (z wyjątkiem wersji kanałowych oraz ph+), a większe pokrywki pasują do wszystkich mikroszalek ibidi o średnicy 35 mm. Na mikropłytkach z pokrywkami można wysiewać zarówno adhezyjne linie komórkowe jak i zawieszone w specjalnym medium.