Autoklawy od 25 do 125 litrów

Średnie autoklawy o pojemności od 25 do 125 litrów dostępne w AnimaLab, to idealne rozwiązanie do szybkiej sterylizacji wszelkich przedmiotów laboratoryjnych (od pożywek hodowlanych, poprzez przyrządy chirurgiczne aż po naczynia szklane). Sterylizatory pozwalają na wyeliminowanie obecności bakterii, wirusów, zarodników, a także innych mikroorganizmów z oczyszczanej powierzchni, dlatego zastosowanie odpowiedniej metody sterylizacji przed rozpoczęciem eksperymentu, gwarantuje zachowanie wysokiej czystości mikrobiologicznej. W swojej ofercie posiadamy zarówno kompaktowe autoklawy nablatowe jak i autoklawy wolnostojące, dlatego nasze średnie sterylizatory znajdują zastosowanie w różnorodnych instytutach badawczych oraz laboratoriach przemysłowych. Sprawdź naszą ofertę!

Zastosowanie średnich autoklawów

Szybka, wygodna i bezpieczna sterylizacja różnorodnych przedmiotów laboratoryjnych (od małych przyrządów aż po duże naczynia laboratoryjne) w zaledwie kilka, kilkanaście minut.

Zalety autoklawów od 25 do 125 litrów

  • Wydajna i niezawodna sterylizacja wszelkich narzędzi laboratoryjnych
  • Pełna automatyzacja i prosta obsługa
  • Szybka sterylizacja 
  • Bezpieczeństwo dla użytkownika

Średniej wielkości autoklawy dostępne w naszej ofercie (zarówno nablatowe jak i wolnostojące autoklawy) są przeznaczone zarówno do laboratoriów badawczych, zwierzętarni jak i do dużych laboratoriów przemysłowych.

W naszej ofercie dostępny jest szereg modeli przeznaczonych do różnorodnych zadań sterylizacyjnych:

  • Autoklawy ładowane od góry – wygodne rozwiązanie do szybkiego wkładania przyrządów
  • Autoklawy Steelco (110 litrów) – wszechstronna i niezawodna sterylizacja z możliwością doboru idealnego autoklawu o dowolnej wielkości
  • Autoklawy poziome (VARIOKLAV BlueLine), o pojemnościach: 65, 75 oraz 100 litrów
  • Autoklawy wolnostojące (VARIOKLAV BlueLine, o pojemnościach: 75 oraz 100 litrów
  • Nastołowe sterylizatory parowe (VARIOKLAV GreenLine) - o pojemności 80 litrów, z możliwością ustawienia autoklawu na blacie stołu lub na opcjonalnej podstawie z dwoma kółkami

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnego autoklawu wystarczy kliknąć w wybrany model.

Dodatkowo, nasz Dział Serwisu AnimaLab oferuje kompletny zakres usług związanych zarówno z instalacją, walidacją testową jak i  przeglądami serwisowymi dla wszystkich dostępnych autoklawów.