Systemy do infuzji

Oferujemy wysokiej klasy systemy do infuzji, które idealnie sprawdzą się do wszelkiego rodzaju badań związanych z podawaniem związków w postaci płynnej u zwierząt laboratoryjnych (zarówno tych małych jak myszy czy szczury, ale również u większych zwierząt np. u kotów czy psów). Każdy system do infuzji składa się z pompy strzykawkowej (dostępne są modele jedno-, dwu-, a nawet czterostrzykawkowe) oraz oprogramowanie do automatyzacji procesu infuzji. Dzięki zastosowaniu rozwiązania wielostrzykawkowego, istnieje możliwość podawania związków u kilku zwierząt w tym samym momencie, co znacznie skraca czas pracy operatora. Każda pompa strzykawkowa posiada możliwość podłączenia strzykawki o różnej pojemności (w zależności od modelu jest kompatybilna ze strzykawkami od 5ml do 300 ml, a także z mikrostrzykawkami szklanymi w zakresie od 0,5 do 500 µl). Pompy strzykawkowe zapewniają wysoką precyzję dozowania.

Pompy strzykawkowe dostępne w Animalab, to najbardziej wszechstronne rozwiązania do ambulatoryjnej infuzji zwierząt, które posiadają wysoką wydajność przepływu (z dokładnością do ± 0,35%). W zależności od wybranego rodzaju pompy, dostępne są zarówno standardowe modele infuzyjne jak i infuzyjno-pobierające. Każdy system do infuzji posiada wbudowany mechanizm perystaltyczny odpowiadający za dostarczania płynów, który działa z prędkością od 0,1 do 100 ml/godzinę. Co więcej, automatyczną pompę można połączyć bezprzewodowo z oprogramowaniem, tak aby móc zdalnie sterować i monitorować badanie infuzji na swoim komputerze. Pompy infuzyjne doskonale sprawdzą się w testach farmakologicznych, które wymagają precyzyjnych i powolnych podań związków o stałych objętościach. Zarówno pompy jak i pozostałe podzespoły do infuzji są wykonane z najwyższej klasy materiałów.

Przed dokonaniem zamówienia, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami, aby dowiedzieć się więcej o parametrach oraz możliwościach naszych automatycznych systemów infuzyjnych przeznaczonych dla zwierząt laboratoryjnych.