Chirurgiczne szkła powiększające

Pobierz katalogi naszych dostawców:

Wiele procedur medycznych np. takich jak operacje wykonywane na małych zwierzętach, często wymagają precyzyjnego powiększenia, które umożliwi dokładny podgląd badanego obszaru. Nasze chirurgiczne szkła powiększające zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z jednej strony umożliwić duże powiększenie obserwowanego obiektu, a z drugiej strony zapewnić nieskrępowaną swobodę ruchów chirurga. Proponowane przyrządy powiększające dostępne w naszej ofercie, takie jak lupy medyczne, zapewniają najlepszą jakość widzenia podczas wykonywania precyzyjnych operacji chirurgicznych. Lupy powiększające posiadają specjalne opaski, dzięki czemu mogą być doskonale dopasowane zarówno do oczu jak i głowy użytkownika, co wpływa na wygodę i komfort pracy.

Nasze lupy chirurgiczne wyposażone są w najwyższej jakości soczewki z powłoką optyczną, które zapewniają wysoką rozdzielczość oraz przejrzystość o maksymalnym polu widzenia. Ponadto, oferujemy również lupy operacyjne z zamontowanymi lampami LED (zarówno w wersji nablatowej jak i zakładanej na głowę użytkownika), które gwarantują jeszcze większy zakres wykonywania operacji, w szczególności w trudno dostępnych i mało oświetlonych miejscach). Nasze chirurgiczne szkła powiększające są kompatybilne z większością dostępnych modeli soczewek, a bezcieniowe diody LED zapewniają optymalne natężenie światła wybranej powierzchni roboczej. Co więcej, posiadamy również soczewki obrotowe dostępne na elastycznym ramieniu, dzięki czemu użytkowanie lup powiększających staje się jeszcze bardziej wygodne poprzez dopasowanie pozycji szkła powiększającego do badanego obiektu. Nasz bogaty asortyment przyrządów powiększających spełniają zarówno wymagania naukowców do prostych obserwacji w powiększeniu jak i stanowi rozwiązanie dla profesjonalnych użytkowników takich jak lekarze lub technicy weterynaryjni.

Aby jak najlepiej dostosować parametry wybranego produktu, warto skontaktować się z naszymi ekspertami w celu dopasowania szkieł powiększających zgodnie z danym przeznaczeniem (tj. według indywidualnego zakresu powiększenia oraz odległości roboczej, a także miejsca wykonywanej pracy).

Zalety naszych chirurgicznych szkieł powiększających:

  • Precyzyjnie szlifowane oraz polerowane soczewki optyczne wykonane z najlepszych materiałów
  • Dostępne powiększenia: 2.5x, 2.75x, 3x, 3.5x oraz 10x
  • Lekka, ale solidna konstrukcja oprawek
  • Gwarancja przejrzystości obrazu o wysokiej rozdzielczości
  • Regulowane opaski do lup zakładanych na głowę (możliwość stosowania również z okularami korekcyjnymi)
  • Dostępne modele z wbudowanym, bezcieniowym oświetleniem LED do precyzyjnej obserwacji obiektów, a także z mikrometrem dla lepszej analizy wymiarów
  • Regulowane kąty nachylenia soczewek oraz oświetlenia (w wybranych modelach)