Butelki dla gryzoni, akcesoria do klatek

Oferujemy całą gamę produktów takich jak butelki, kapsle oraz inne akcesoria do klatek dla gryzoni. Posiadamy w swojej ofercie różnorodne butelki do picia wykonane z biobezpiecznego poliwęglanu i polisulfonu. Butelki dla gryzoni dostępne są w 5 różnych rozmiarach: 200 ml, 250 ml, 300 ml, 400 ml oraz 750 ml. Ponadto, każda butelka osiada specjalną kulkę wewnątrz noska, która zapobiega nadmiernemu kapaniu wody i zalewaniu wnętrza klatki. Co więcej, nasze butelki są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku kapslami oraz systemami przeznaczonymi do zwierzęcych klatek laboratoryjnych.

Ponadto, posiadamy również dedykowane kapsle do butelek dla gryzoni, które wykonane są ze stali nierdzewnej i wyposażone w specjalne uszczelki silikonowe. Niektóre modele posiadają również zamontowany dodatkowy korek neoprenowy, który jeszcze lepiej zabezpiecza przed wyciekaniem wody. W naszej gamie dostępne są cztery standardowe modele kapsli, które są kompatybilne z większością butelek dostępnych na rynku.

Oprócz tego, posiadamy również różnorodne akcesoria do klatek dla gryzoni m.in. uchwyty przeznaczone do większych butelek (o pojemnościach 400 ml i 750 ml) czy uchwyty na etykiety informacje służące do oznaczania klatek ze zwierzętami.

Zalety akcesoriów do klatek:

  • Bezpieczne dla zwierząt (wykonane z bezpiecznego i trwałego materiału, który wytrzyma wiele lat użytkowania)
  • Kompatybilne z większością dostępnych podzespołów przeznaczonych do klatek zwierzęcych
  • Dostępne modele butelek o różnorodnej pojemności
  • Niekapiące butelki, szczelne kapsle
  • Proste w obsłudze
  • Butelki i poidła dla zwierząt posiadają miarkę
  • Proste w czyszczeniu i nadające się do sterylizacji w autoklawie

Aby móc wyposażyć swoje klatki zwierzęce w jak najlepszej jakości przy zachowaniu ekonomicznego budżetu, polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem handlowym, który doradzi i przygotuje specjalną ofertę pod indywidualne potrzeby Klienta.