Autoklawy do 25 litrów

Małe autoklawy do 25 litrów dostępne w AnimaLab, to idealne rozwiązanie do szybkiej sterylizacji niewielkich przedmiotów laboratoryjnych (w tym do płynnych pożywek hodowlanych, przyrządów chirurgicznych czy naczyń szklanych). Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, nasze sterylizatory znajdują zastosowanie w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu badawczym.

Sterylizatory pozwalają na wyeliminowanie obecności bakterii, wirusów, zarodników, a także innych mikroorganizmów z oczyszczanej powierzchni, dlatego zastosowanie odpowiedniej metody sterylizacji przed rozpoczęciem eksperymentu, gwarantuje zachowanie wysokiej czystości mikrobiologicznej. Co więcej, małe autoklawy nie wymagają korzystania z potencjalnie niebezpiecznych odczynników chemicznych czy źródła ognia, dlatego są niezwykle bezpieczne dla użytkownika. Autoklawy z naszej oferty są również odpowiednie dla kliniki weterynaryjnej (np. do dezynfekcji sprzętów wielokrotnego użytku przed i po wykonaniu zabiegu oraz do wyjaławiania niektórych leków przed ich bezpośrednim podaniem).

Dużą zaletą małych autoklawów laboratoryjnych o pojemności do 25 litrów jest szybka i wygodna sterylizacja małych przyrządów badawczych (np. narzędzi chirurgicznych, płynów czy szkła laboratoryjnego) w zaledwie kilku sekund.

Zalety autoklawów do 25 litrów

  • Bezpieczna, wydajna i niezawodna sterylizacja niewielkich narzędzi laboratoryjnych
  • Kompaktowe rozwiązania przeznaczone dla małych pomieszczeń
  • Pełna automatyzacja i prosta obsługa
  • Pełna sterylizacja w zaledwie kilka sekund

Małe autoklawy do 25 litrów dostępne w naszej ofercie są przeznaczone zarówno do laboratoriów badawczych, gabinetów weterynaryjnych jak i instytutów naukowych, gdzie wymagane jest zachowanie odpowiednich warunków sterylności stosowanych produktów.

 

W naszej ofercie dostępny jest szereg modeli przeznaczonych do różnorodnych zadań sterylizacyjnych, w tym:

  • Sterylizator kulkowy (Steri-Lite) - idealny do sterylizacji małych przyrządów chirurgicznych
  • Sterylizator suchy (Germinator 500) – to wygodna sterylizacja instrumentów przeznaczonych do hodowli tkankowych oraz komórkowych
  • Kompaktowe autoklawy stołowe (Bio-Clave mini, 8 litrów) – idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń
  • Małe sterylizatory parowe (VARIOKLAV BlueLine) - przeznaczone do laboratoriów o podwyższonej klasie biobezpieczeństwa

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnego autoklawu wystarczy kliknąć w wybrany model.

Oferujemy również kompletny zakres usług serwisu autoklawów.