Nordic Labtech

Inkubatory z chłodzeniem

Kod 411 1000 8182

Inkubatory Termaks, chłodzone kompresorem zapewniają doskonałą wydajność i stabilność temperatury. Seria KB jest wygodna w użytkowaniu, a jednocześnie zapewnia szerokie możliwości programowania i opcji rampowania. Konstrukcja zapewnia szybką i precyzyjną kontrolę temperatury, szybkie odzyskiwanie oraz inteligentne rozmrażanie. Dzięki zaawansowanej technologii wentylacji Termaks, cyrkulacja powietrza w komorze roboczej jest wydajna.

Dowiedz się więcej o produkcie
Zobacz inne produkty w zastosowaniach
Cechy
  • Zakres temperatur -9,9°C do + 70°C
  • 2 rozmiary inkubatorów (objętość 182 l i 400 l)
  • Wymuszony obieg powietrza
  • Termostaty bezpieczeństwa i system redundantny dla maksymalnej ochrony
  • Rejestrowanie danych i zdalna obsługa
  • Porty dostępowe do rejestracji danych za pomocą czujników zewnętrznych (opcjonalnie)
  • Potrójna szyba przednia z osłoną (opcjonalnie)
  • Proces dekontaminacji
  • Blokowane koła jezdne

Inkubator chłodzony kompresorem Termaks jest idealny do inkubacji, hodowli, przechowywania lub suszenia w zakresie temperatur roboczych od -9,9°C do + 70°C. Nowo opracowany system sterowania umożliwia precyzyjne dostrojenie w dowolnym zakresie temperatur.

System sterowania został zaprojektowany zgodnie z normą EN61010 i został przetestowany pod kątem zgodności elektromagnetycznej zgodnie z normami EN 60730-1 i EN 60730-2-14. Inkubatorami Termaks można sterować za pomocą CTS, komputera PC lub bramkę, co pozwala na rejestrację danych, rejestr zdarzeń i inne dane. Oprogramowanie systemu można aktualizować bezpośrednio na płycie głównej, poprzez gniazdo kart SD, a także można w ten sposób przesyłać nowe pliki wartości zadanych.

Wszystkie inkubatory z chłodzeniem marki Termaks posiadają system redundantny, który monitoruje czujnik temperatury i pilnuje, aby pojedyncza usterka nie spowodowała awarii.

Seria inkubatorów KB jest przyjazna dla środowiska i oferuje wyjątkową wydajność przy doskonałej efektywności energetycznej. 

Aby jak najlepiej wykorzystać cenną przestrzeń w laboratorium, inkubatory Termaks zaprojektowano z myślą o bardzo małej powierzchni w porównaniu do objętości wnętrza. Ponadto można je ustawiać jeden na drugi za pomocą opcjonalnego stojaka.

Modele
Nazwa
411 1000 8182  Inkubator z chłodzenie 182 litry
411 1000 8400  Inkubator z chłodzenie 400 litrów