Events

LABS EXPO - Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych

LABS EXPO to wydarzenie, na którym Wystawcy zaprezentują sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów przemysłowych, analitycznych, medycznych, biologicznych, spożywczych, środowiskowych, kosmetycznych i innych. Targom towarzyszyć będą liczne konferencje, seminaria i wykłady.

Zapraszamy na stoisko Animalab nr A9, aby zapoznać się z szeroką ofertą wyposażenia i zaopatrzenia laboratorium oraz usług serwisowych dla laboratoriów. Zaprezentujemy rozwiązania w zakresie usług laboratoryjnych świadczone przez zespół Animalab oraz przedstawicieli naszych dostawców. Odkryj szeroką gamę produktów i systemów. Zaprezentowane zostanie najnowsze portfolio szwedzkiego producenta Nordic Labtech, specjalizującego się w zaawansowanych technologicznie produktach i rozwiązaniach z zakresu zaawansowanej wentylacji ochronnej, sprzętu i inkubatorów LAF, szaf grzewczych i klimatycznych dla klientów z branży badawczej, przemysłowej, szpitalnej i farmaceutycznej.

Nordic Labtech logo.jpg

 

 

Podczas wydarzenia zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć systemy demonstracyjne, m.in. najnowszą komorę laminarną nSAFE PREMIUM, charakteryzującą się 100% szczelnością i atrakcyjnym designem. Prezentowane będą  także inkubatory temperaturowe i suszarki.

 

HP-LAB_Logo_200.png

 

 

 

Dzięki współpracy z niemiecką firmą HP Labortechnik odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą autoklawów. Na stoisku zaprezentujemy GreenLine 80S autoclave.

Logo Steelco Pantone 654C + MIELE Group Member.png

 

 

Steelco
Założona we Włoszech w 2001 roku i będąca częścią Grupy Miele od 2017 roku firma Steelco S.p.A. jest dziś jednym z wiodących światowych producentów systemów czyszczenia i sterylizacji dla laboratoriów medycznych, farmaceutycznych i badawczych. Stanowiąc punkt odniesienia w dziedzinie ochrony zdrowia i kontroli zakażeń, firma Steelco oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na stoisku Animalab zademonstrowany zostanie autoklaw laboratoryjny VS 202038 oraz zmywarka do szkła laboratoryjnego LAB 610.

 

adrona_logo_rgb_300ppi.jpg

 

 

Adrona - systemy oczyszczania wody
Adrona to europejski producent systemów oczyszczania wody. Ma siedzibę na Łotwie, gdzie produkuje laboratoryjne rozwiązania wodne do wszelkich zastosowań laboratoryjnych w przemyśle farmaceutycznym, naukach przyrodniczych i spożywczym. Na stoisku zademonstrujemy system oczyszczania wody Compact RO & Pure.

 

ibidi_cellsinfocus_V2_RGB 170.png

 

 

 

 

ibidi
Wiodący dostawca funkcjonalnych testów komórkowych i zaawansowanych produktów do mikroskopii komórkowej. Na stoisku zaprezentujemy szalki i mikropłytki  ibidi, system pomp ibidi oraz inkubator komórkowy ibidi Top Stage Silver Line podłączony do mikroskopu odwróconego Zeiss.

 

zeiss-logo-tagline_rgb_170.png

 

 

 

 

 

Zeiss
Zeiss jest wiodącym międzynarodowym przedsiębiorstwem technologicznym działającym w dziedzinie optyki i optoelektroniki. Jego przedstawiciele zaprezentują m.in. kilka typów mikroskopów laboratoryjnych Primostar 3, Axiolab 5, Primovert, Stemi 305.

Materiały zużywalne do laboratorium: Biologix i Life Science Group

Podczas targów Labs Expo zaprezentujemy dwie nowe marki w naszym portfolio.

Biologix_logo.jpg

 

 

 

Biologix

Biologix to międzynarodowa, renomowana marka. Jako przedsiębiorstwo high-tech specjalizuje się w badaniach i rozwoju oraz produkcji jednorazowych materiałów do diagnostyki laboratoryjnej.

 

LSG old blue jpeg.jpg

 

 

 

Life Science Group

Life Science Group jest wiodącym w Wielkiej Brytanii dostawcą wysokiej jakości odczynników, gotowych produktów do hodowli komórkowych i niestandardowych rozwiązań do badań w dziedzinie nauk przyrodniczych.