Steelco

Zmywarka do szkła laboratoryjnego o dużej pojemności i niewielkich rozmiarach, LAB 610 G2

Kod LAB 610 G2

Pojemność do 192 butelek o pojemności 100 ml!

LAB 610 G2 to ładowana od przodu zmywarka o dużej pojemności, spełniająca potrzeby średniej wielkości laboratoriów. Urządzenie jest w stanie myć wtryskowo i suszyć do 3 koszy na 4 różnych poziomach, zapewniając maksymalną elastyczność dzięki wielu konfiguracjom komór w zależności od wysokości załadowanych przedmiotów. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu przestrzeni z systemem SmartLoad, wydajność została zwiększona o ponad 50% w porównaniu do poprzedniego modelu.
Dzięki pompie o zmiennej prędkości, ciśnienie cyrkulacji i zużycie wody są zoptymalizowane do indywidualnych obciążeń. Myjki laboratoryjne Steelco oferują wszechstronność, bezpieczeństwo, wysoką wydajność i identyfikowalność procesu przy niskich całkowitych kosztach eksploatacji.

Dowiedz się więcej o produkcie
Cechy

Kluczowe zalety zmywarki laboratoryjnej LAB 610 G2

  • Do 3 koszy (na prowadnicach teleskopowych) na 4 różnych poziomach
  • Pojemność komory 270 litrów
  • Pojemność załadunkowa 241 litrów

W zależności od dostępnych mediów, ogrzewanie wody w zmywarce do szkła Steelco LAB 610 G2 może być różnie skonfigurowane. Dostępne są poniższe opcje:

  • grzanie elektryczne,
  • pośrednie zewnętrzne ogrzewanie parowe zmniejszające ogólne zapotrzebowanie na energię elektryczną,
  • ogrzewanie mieszane umożliwiające przełączanie z ogrzewania parowego na elektryczne jako rozwiązanie awaryjne.

Opcjonalny wbudowany zmiękczacz wody może być opcjonalnie dodany w przypadku złej jakości wody lub w laboratoriach o dużym natężeniu ruchu.

Myjka nadaje się do instalacji w pomieszczeniu wentylowanym. Do niewentylowanych pomieszczeń zmywarka jest wyposażona w opcję kondensacji pary.

Wydajność przyjazna dla środowiska
Zmywarki laboratoryjne Steelco są zaprojektowane tak, aby oferować najlepsze w swojej klasie rozwiązania zmniejszające zużycie energii i wody, zapewniając użytkownikom najniższe koszty operacyjne przeliczane na wsad.

Szybkość jest ważna - zoptymalizowana prędkość procesu mycia
Steelco koncentruje się na zapewnieniu klientom najszybszych możliwych procesów mycia w zależności od ilości i rodzaju zabrudzeń.
Sprawdź opcje LAB 610 G2 dla oszczędności czasu i energii (str. nr 19 w broszurze dostępnej tutaj).

Proces pod kontrolą - elastyczność, kontrola i łączność
Wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz dotykowy w połączeniu z łącznością Wi-Fi i Ethernet zapewnia intuicyjną interakcję operatora i doskonałą kontrolę nad całym procesem mycia. Ponadto aplikacja SteelcoData Live umożliwia zdalną wizualizację zarówno w czasie rzeczywistym, jak i historycznych danych dotyczących wydajności urządzenia.

Możliwość dostosowania koszy myjących
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz myć małe lub duże naczynia szklane, czy też kombinację obu, kosze załadowcze można skonfigurować tak, aby spełniały określone potrzeby dzięki modułom od 8 do 32 dysz wtryskowych.

Elastyczność konfiguracji załadunku
Maksymalna elastyczność jest połączona z intuicyjną obsługą. Ulepszony system SmartLoad Plus zapewnia większą elastyczność dzięki dostępności do trzech poziomów ładowania jednocześnie. Ponadto załadunek naczyń laboratoryjnych jest szybki i łatwy dzięki szerokiej gamie standardowych i konfigurowalnych opcji ładowania.

SimpleLoad System zmywarki laboratoryjnej LAB 610 G2

Załadunek szklanych naczyń jest bardzo wygodny i szybki dzięki nowym dyszom wtryskowym, nowym plastikowym wspornikom, modułom wtryskowym, co zwiększa ładowność myjki laboratoryjnej.

Glassware positioning.png

Pozycjonowanie szklanych naczyń jest łatwe, szybkie. Naczynia wyśrodkowują się na dyszach.

LAB 610 G2 nozzles (3)400x400.jpg

Podczas cyklu zmywania wsporniki zapewniają najlepszą czystość, nie powodując uszkodzeń w szklanych naczyniach, takich jak zadrapania.

 

LAB 610 G2 nozzles comparison400x400.jpg

Dysze wspomagające pomagają zmaksymalizować wysokość wsadu, zwiększając dostępną przestrzeń wewnątrz komory zmywania.

 

System SmartLoad zmywarki laboratoryjnej LAB610 G2

More-Flexibility-2.jpg

System SmartLoad to innowacja oszczędzająca miejsce, zwiększająca wszechstronność i wydajność zmywarki Steelco. Dzięki niemu położenie poziomów zmywania można elastycznie dostosować do wysokości wsadu, przy czym wyższy poziom można załadować do wysokości 630 mm. Teleskopowe prowadnice w komorze mycia jeszcze bardziej ułatwiają załadunek i rozładunek szklanych naczyń.

System pozwala na użycie do trzech koszy na teleskopowych prowadnicach, które można różnie ustawiać i podłączać do obiegu wody na czterech różnych poziomach. Pozwala to na różne kombinacje w celu dostosowania do różnych wysokości ładunku.

Szeroki wybór modułów i koszy do zmywarki laboratoryjnej LAB 610 G2

W zależności od konieczności mycia dużych bądź małych naczyń laboratoryjnych, szeroka gama modułów zmywarki Lab 610 G2 zapewnia doskonałą elastyczność, z możliwością spersonalizowania załadunku w najlepszy sposób. W rzeczywistości moduły są skonfigurowane tak, aby zmaksymalizować obciążenie. Z tego powodu dostępne są moduły od 8 do 32 dysz wtryskiwaczy.

Steelco_Baskets LAB_610_G2 1.png
Steelco_Baskets LAB_610_G2 2.png
Steelco_Baskets LAB_610_G2 3.png