World Precision Instruments

Czterokanałowy analizator wolnych rodników

Kod TBR4100
Zobacz inne produkty w zastosowaniach
Cechy

Wykrywanie w czasie rzeczywistym

Czterokanałowy analizator wolnych rodników TBR4100 umożliwia szybkie i łatwe wykrywanie i pomiar w czasie rzeczywistym różnych rodzajów czynników redoks reaktywnych  przy użyciu elektrochemicznej (amperometrycznej) metody detekcji. Analizator izolowany optycznie posiada niezależnie sterowane kanały i wykazuje bardzo niski poziom szumów.

Zmierz wiele czynników jednocześnie

TBR jest przeznaczony do użytku z szeroką gamą sensorów dla tlenku azotu, nadtlenku wodoru, siarkowodoru i innych sensorów WPI. TBR4100 może mierzyć cztery różne czynniki jednocześnie w tym samym preparacie. Wystarczy podłączyć sensor do kanału wejściowego na przednim panelu i wybrać pożądany zakres (z uprzednio dostrojonych wartości w celu uzyskania optymalnej odpowiedzi z sensorów WPI). Dostępne jest również niezależne wyjście do monitorowania temperatury w czasie rzeczywistym.

Elastyczny system akwizycji danych Lab-Trax

Analizator TBR1025 wykorzystuje system akwizycji danych na PC za pośrednictwem interfejsu Lab-Trax. Analizowane dane są wyświetlane i rejestrowane w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie LabScribe jest wstępnie skonfigurowane do zapisu z pojedynczej lub wielu elektrod; filtry, wzmocnienia i wygładzanie są ustawione dla optymalizacji wyników. Dane można wyświetlać, dostosowując ustawienia wygładzania i filtrowania bez wpływu na przechowywany oryginalny nieprzetworzony sygnał. Kalibracja elektrod z wielu odczytów stężeń może zostać wprowadzona do narzędzia oprogramowania Multipoint Calibration, które zapewnia szybkie obliczenie wykresu i nachylenia krzywej dla określenia czułości elektrody.

Alternatywnie interfejs danych Lab-Trax może być wykorzystywany do jednoczesnego pozyskiwania danych z Analizatora Wolnych Rodników wraz z innymi danymi fizjologicznymi (EKG, HR, BP itp.), Ponieważ każdy z czterech kanałów wejściowych ma własne niezależne wejście, filtry i 24 -bitowy konwerter.

Systemy "pod klucz"

TBR4100-416 zawiera analizator TBR4100 i przewód zasilający, system rejestratora danych Lab-Trax-4/16 i kabel USB, 4 kable BNC, 3 adaptery kabli elektrod, 1 sondę temperatury, 2 dowolnie wybrane czujniki i zestaw startowy czujnika ( s), jeśli dotyczy.

Parametry działania

 • Zakres pomiaru prądu od 300 fA do 10 μA (cztery zakresy) umożliwia szeroki zakres dynamiki wykrywania
 • Szerokie pasmo umożliwia nagrywanie szybkich zdarzeń
 • Pomiar tlenku węgla od 10 nM do 10 μM
 • Pomiar tlenku azotu z <0,3 nM do 100 uM
 • Pomiar nadtlenku wodoru <10 nM do 100 mM
 • Pomiar siarkowodóru
 • Pomiar glukozy
 • Pomiar zawartości tlenu od 0,1% do 100%
 • Izolowana architektura umożliwia interfejsowi Lab-Trax równoczesny pomiar wolnych rodników i niezależnych danych analogowych (na przykład EKG, BP itp.) na dowolnym kanale.
 • Czterokanałowe wykrywanie wolnych rodników
 • Obejmuje Lab-Trax 4/16
Komponenty
Rozszerz produkt o dodatki
 • LAB-TRAX-4 LabTrax 4-channel data acquisition with LabScribe software