Konferencje

6. warsztaty Polskiego Stowarzyszenia Zebrafish, Kraków

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Animalab podczas 6. edycji warsztatów organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Zebrafish w dniu 14. lutego. W tym dniu będzie miał miejsce wykład "Strategies for zebrafish health monitoring", który od godziny 10:00 wygłosi Frank Götz, GVG Diagnostics.

Na stoisku zaprezentujemy wyposażenie regałów do hodowli zwierząt wodnych Aquaneering oraz systemy do mikroiniekcji WPI i RWD. 

Pokażemy również funkcjonalności oprogramowania Athena firmy IDEA Bio-Medical, służącemu automatyzacji analizy zdjęć wykonanych rybkom Danio. Na stoisku będą dostępne również narzędzia chirurgiczne Fine Science Tools, które świetnie nadają się do wszelkich procedur wykonywanych podczas prac z modelami zwierząt wodnych.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość popracować na systemie do badań behawioralnych ZebraBox Viewpoint. Warsztat poprowadzi przedstawiciel ViewPoint, Antoine Barbot. Natomiast na warsztatach z mikroiniekcji, uczestnicy będą mieli możliwość potestować funkcjonalności systemu do mikroiniekcji World Precision Instruments, w tym najnowszy system E-pump.

Zapraszamy do obejrzenia nagranego webinaru Standard and custom-made behavioural monitoring solutions for Zebrafish, dostępnego po wcześniejszej rejestracji.