Aquaneering

Samodzielne systemy hodowlane

Kod ZTEDU235
Filtracja wielofazowa — samodzielne systemy hodowlane są w pełni samowystarczalne i nie wymagają przyłączenia do centralnego systemu filtracji.
Dowiedz się więcej o produkcie
Zobacz inne produkty w zastosowaniach
Cechy

System Aquaneering wykorzystuje czterostopniowy system filtracji, zapewniając najczystszą wodę recyrkulowaną w branży.

  • Pierwszym stopniem jest filtr cząstek stałych z dakronu lub sito ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku, które zatrzymują cząstki o średnicy większej niż 10 mikronów i są łatwe w demontażu w celu umycia lub wyrzucenia.

  • Woda jest następnie pompowana do filtra z biologicznym złożem fluidalnym. Dzięki cichej pracy niezawodnej pompy zanurzeniowej, woda wtłaczana jest na dno filtra ze złożem fluidalnym pod wysokim ciśnieniem, zawieszając i mieszając media filtracyjne, co zapobiega powstawaniu tzw. kanałowania medium i zapewnia pełne wykorzystanie całej jego powierzchni. Ten unikalny projekt filtracji zapewnia ponad 4000 stóp kwadratowych (ponad 370 m2) powierzchni, na której zachodzić może biologiczna konwersja szkodliwego amoniaku. Przy 10-krotnie większej powierzchni filtracji w porównaniu do standardów branżowych, woda w systemach Aquaneering charakteryzuje się niewykrywalnym poziomem amoniaku i innych odpadów.

  • Woda przepływa następnie do drugiej komory ściekowej, która zawiera sterowany mikroprocesorem, 1000-watowy grzejnik, zapewniający adekwatną temperaturę w obrębie całego stelaża. Ponadto, podwójne filtry węglowe są zanurzone w drugiej komorze ściekowej, a dedykowana pompa zanurzeniowa zasysa wodę poprzez filtry i kieruje ją pod ciśnieniem do rur zasilających zbiorniki stelaża.

  • Dodatkowo, na głównej rurze zasilającej znajduje się wbudowana lampa sterylizująca światłem UV, która zapewnia co najmniej 100 000 mikrowatów/sekundę/ cm² przy naszym domyślnym natężeniu przepływu w wysokości 6 podmian wody na godzinę.
Modele
Nazwa
ZTEDU235  Samodzielny stelaż edukacyjny z dwiema półkami (eRack)
ZTT350  Samodzielny nablatowy stelaż jednostronny (3 półki)
ZS560  Samodzielny stelaż jednostronny (5 półek)
ZD560  Samodzielny stelaż dwustronny (5 półek)
ZS660  Samodzielny stelaż jednostronny (6 półek)
ZD660  Samodzielny stelaż dwustronny (6 półek)
ZS760  Samodzielny stelaż jednostronny (7 półek)
ZD760  Samodzielny stelaż dwustronny (7-półek)