Newmed

Newmed

Newmed to włoska firma specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji rozwiązań do kontroli zakażeń, takich jak sterylizatory, myjki ultradźwiękowe, systemy oczyszczania wody, urządzenia uszczelniające i inkubatory. W 2010 roku zostaliśmy przejęci przez Midmark Corporation, amerykańską firmę medyczną i dentystyczną: to świetna okazja do rozwoju z misją zapewnienia jeszcze lepszych globalnych doświadczeń zdrowotnych. Marka Newmed jest szczególnie znana z naszych sterylizatorów z szybką, zaawansowaną i opatentowaną technologią, dzięki czemu może pochwalić się wysoką niezawodnością, krótkim cyklem i klasycznym włoskim designem.

Rozszerzone portfolio umożliwia firmie Newmed dostęp i obsługę zastosowań medycznych, dentystycznych i weterynaryjnych. W zależności od przeznaczenia i obszaru zastosowania, lekarze mogą wybrać sterylizatory o różnych objętościach komór i spersonalizowanymi cyklami sterylizacji. A wszystko to przy wsparciu niezwykle doświadczonej obsłudze klienta, która zawsze jest gotowa spełnić wszystkie potrzeby klientów.

Produkcja Newmed jest realizowana w oparciu najwyższej klasy procedury jakościowe wraz z kontrolą procesu produkcyjnego. Sterylizatory Newmed spełniają wszystkie skorelowane wymagania prawne i certyfikaty:

  • Dyrektywa dotycząca wyrobów medycznych 93/42 / EWG
  • Dyrektywa ciśnieniowa 2014/68 / UE
  • ISO 9001
  • ISO 13485

www.newmedsrl.com