Microlit

Mikropipety NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, 1 kanał

Kod NRO-2
Mikropipety NERO z technologią UniCal® - jednokanałowe, o zmiennej objętości, w pełni autoklawowalne, z uniwersalną końcówką stożkową.
Dowiedz się więcej o produkcie
Cechy

MICROLIT NERO to ekskluzywna seria ergonomicznych mikropipet z zaawansowanymi technologiami, takimi jak UniCal® i μAir®, które zapewniają wysoką precyzję i dokładność w praktyce laboratoryjnej. Została zaprojektowana przez zespół ekspertów inżynierów ds. projektowania produktów MICROLIT. Jest dostępna w modelach o stałej objętości wielokanałowej i zmiennej objętości. Jest dostępna w modelach o stałej objętości wielokanałowej i zmiennej objętości.

Najbardziej zauważalnym wyróżnikiem MICROLIT NERO jest system kalibracji – technologia UniCal®. Ten unikalny mechanizm kalibracji umożliwia szybką kalibrację w laboratorium w jednej operacji bez odkładania palców od mechanizmu tłoka. Technologia μAir® w MICROLIT NERO to kolejna unikalna cecha, która pomaga zminimalizować dodatkowe przestrzenie i szczeliny, zmniejszając martwą przestrzeń powietrzną między stożkiem końcówki a tłokiem. Pomysł polegał na zmniejszeniu sprężania powietrza i umożliwieniu użytkownikowi osiągnięcia precyzji w praktycznych warunkach laboratoryjnych.

Modele
Nazwa
NRO-2  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości - 0.2-2 μL)
NRO-10  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości -0.5-10 μL)
NRO-20  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości -2-20 μL)
NRO-50  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości - 5-50 μL)
NRO-100  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości - 10-100 μL)
NRO-200  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości - 20-200 μL)
NRO-1000  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości - 100-1000 μL)
NRO-5000  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości - 500-5000 μL)
NRO-10000  Mikropipeta NERO o zmiennej objętości z technologią UniCal™, pojedynczy kanał (zakres objętości - 1000-10000 μL)