Webinars Life webinars

Dowiedz się więcej o e-learningu. Lt Brain Trust 2021 - online meeting edukatorów systemu LT.

Dołącz do webinaru ADinstruments i spotkaj wykładowców korzystających z systemu LT:

DawnCollins180px.png

Dr Dawn Collins
Associate Professor in Neurobiology, Warwick Medical School 

Dawn naucza w obszarach neuronauki, fizjologii i farmakologii w WMS. Używała Lt w swoim nauczaniu przez wiele lat w MBChB i stopniowo infiltrowała użycie Lt w całym spektrum nauczania w ramach WMS, w tym CPD i nowym kursie licencjackim z zakresu zdrowia i nauk medycznych.

 

 

 

 

Rickard.png

Dr Abigail Rickard
Associate Professor and Head of Biology,
University of Greenwich, London.

Dr Rickard dołączyła do University of Greenwich w kwietniu 2011 roku jako wykładowca nauk biomedycznych, gdzie obecnie prowadzi badania nad bezpieczeństwem nowych środków farmaceutycznych i ich wpływem na elektrofizjologię serca. Dr Rickard używa narzędzi dydaktycznych ADInstruments od 2013 roku.

 

 

 

 

Dawn_Livingstone_180.jpg

Dr Dawn Livingstone
Senior Lecturer in Biomedical Sciences,
University of Edinburgh.

Dawn od kilku lat prowadzi program Junior Honors w dziedzinie farmakologii, uczy różnych aspektów endokrynologii na wielu kursach licencjackich i ma zainteresowania badawcze obejmujące te dyscypliny.

W ciągu ostatniego roku współpracowała z zespołem organizatorów kursów, aby przebudować sposób prowadzenia zajęć praktycznych z nauk biomedycznych, wykorzystując Lt jako podstawę do cyfrowej formy..

 

 

NanduGoswami180px.png

Dr Nandu Goswami
Associate Professor and Head of the Institute of Physiology,
Medical University of Graz.

Nandu używa sprzętu i oprogramowania do nauczania ADInstruments, aby zaangażować swoich studentów fizjologii w praktyczne eksperymenty. Daje to jego uczniom realistyczne doświadczenie laboratoryjne, co z kolei pomaga im zrozumieć koncepcje naukowe w znaczący sposób.

Uniwersytet Medyczny w Graz i ADInstruments wspólnie zorganizowały serię warsztatów i wydarzeń edukacyjnych na temat wykorzystania oprogramowania i sprzętu do pozyskiwania danych w celu zwiększenia doświadczenia edukacyjnego studentów. Jest to znane jako Teaching Unit of Excellence, założone na początku 2018 roku.

 

 

DianaZabini180px.png

Dr. Diana Zabini
Univ. Assistant Professor
Medical University of Graz

Diana ma ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu studentów nauk przyrodniczych, jako adiunkt na Uniwersytecie Medycznym w Grazu. Swoją rozmowę w trakcie Brain Trust 2021 będzie prowadzić z dr Nandu Goswami, również z Grazu. Poza nauczaniem, wiedza Diany skupia się na badaniach naczyniowych płuc. Jest laureatką wielu nagród, w tym nagrody badawczej Fundacji René Baumgart w 2018 roku.

 

 

 

Tom_Broughton_square__1_.jpg

Tom Broughton 
ADInstruments

Tom ukończył w 2008 roku licencjat z chemii i dołączył do zespołu wsparcia ADInstruments w październiku 2009 roku, pomagając klientom zarówno w badaniach, jak i edukacji, ale od 2013 roku koncentruje się wyłącznie na wsparciu edukacyjnym, w tym zapewnianiu wsparcia dla LabStation i Lt.

Tom oprowadzi cię przez nowe funkcje Lt, a także podzieli się ogólnymi wskazówkami oraz sztuczkami!