Przedkliniczny ultrasonograficzny system obrazowania małych zwierząt Vinno 6 Lab USG

Kod Vinno 6 Lab

Vinno 6 Lab USG to ultrasonograficzny system obrazowania małych zwierząt o wysokiej częstotliwości i wysokiej rozdzielczości. Został opracowany do obrazowania małych zwierząt doświadczalnych, zapewniając naukowcom nieinwazyjną analizę ciągłą, jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz analizę ilościową struktury tkanki i prędkości przepływu krwi.

Dzięki dedykowanemu sprzętowi i oprogramowaniu zaprojektowanemu dla myszy i szczurów, a także zoptymalizowanemu ergonomicznemu projektowi operacyjnemu, zapewnia opłacalne narzędzia aplikacyjne dla naukowców zajmujących się badaniami sercowo-naczyniowymi, analizą wzorców ekspresji genów, badaniami nad nowotworami i opracowywaniem leków.

Dowiedz się więcej o produkcie
Cechy
 • Wysoka rozdzielczość
 • Opracowany przez nas algorytm przetwarzania obrazu oparty na bezstratnym sygnale
 • Wielokrotne skalowanie obliczeń, zbliża do prawdziwych wartości
 • Proces back-end przetwarza 40 razy więcej sygnałów niż konwencjonalne USG
 • Wysoki zakres dynamiki, HDR
 • Nieliniowa demodulacja
 • Ulepszone wyświetlane drobnych szczegółów
 • Wysoki kontrast obrazu
 • Wysoka przejrzystość granic

System główny

System główny wykorzystuje chip FPGA firmy Altera. W dziedzinie FPGA Altera ma 41% udziałów w rynku, utrzymując pozycję lidera na rynku i w technologii. Wydajność systemu danych na dużą skalę sprawia, że obraz jest subtelny i gwarantuje wysoką wydajność oraz długą żywotność systemu.

Sonda wysokiej częstotliwości VERMON do USG Vinno6 Lab

Firma VERMON angażuje się w projektowanie i wytwarzanie zaawansowanych, unikalnych technologii produktów opartych na innowacyjnych wzorcach diagnostyki ultradźwiękowej dostosowanych do potrzeb klientów na całym świecie. Vermon jest liderem w technologii kompozytów piezoelektrycznych.

Jakość sondy zależy głównie od następujących elementów: soczewki akustycznej, warstwy dopasowującej, przetwornika, materiału podłoża, kabla. Sonda VINNO jest nienagannie wykonana począwszy od materiału, projektu po proces produkcyjny.

 • Materiał wierzchni: kompozytowa ceramika piezoelektryczna i pojedyczne kryształy są przystosowywane w celu poprawy penetracji obrazu. Tymczasem zaawansowana technologia XTech może skutecznie zwiększyć rozdzielczość o 20-40%.
 • Im wyższa częstotliwość sondy, tym cieńsza grubość kryształu piezoelektrycznego oraz większe prawdopodobieństwo jego uszkodzenia. VINNO wykorzystuje najwyższej jakości materiały piezoelektryczne, aby poprawić niezawodność i zmniejszyć uszkodzenia dzięki konstrukcji interfejsu bez pinów.
 • Ultraszeroka sonda VINNO może skutecznie poszerzyć horyzont akwizycji dzięki 256 elementom matrycy w porównaniu z tradycyjną sondą ze 128 elementami matrycy. W międzyczasie częstotliwość adaptacyjna została ustawiona w celu poprawy jakości obrazu różnych tkanek i narządów.

Zapytaj nas o szczegółowe informacje i prezentację funkcjonalności USG dla zwierząt lub dowiedz się więcej na stronie Yeeran.